Misyonumuz

Değerli müşterilerimiz; Tüm ekibimizle ve çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimizin bizim için çok özel olduğunu aşılayarak tüm ticari ahlak ve etik kurallarını öğretmekle kendimizi yükümlü biliyoruz.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı 24 saat hizmetten rahatsız olmayacağımızı hatırlatarak işimizin bizim için ne kadar ciddi bir konu olduğunu bildiğimizi müşterilerimize anlatmaya çalışmaktayız. Vefalı ve dost müşteri ortamı oluşturmak için şunu çok iyi biliyoruz ki müşterimiz verdiği parada sonuna kadar memnun olacak bir hizmet ve kalite almalı, gönlü en iyisini aldığına ( tasarım, dizayn, kalite ve trend) inanmalı.

Kurumuna mal sattığımızda ve içeri girdiğimizde bizim hiçbir hal ve davranışımızdan rahatsız olmamalı. Sizlere şunu taahüt ediyoruz; Hiçbir zaman etik ve ahlak dışı bir tavır ve davranışta bizleri karşınızda bulmayacaksınız. Emeğimize, alın terimize esnafca değer bulduğumuz müddetçe emirlerinize amedeyiz. Bizim için çok şey ifade ediyorsunuz…

Vizyonumuz

Sektöre hizmete başladığımız tüm yıllar boyunca hiç değişmedi ve yolumuza aynı hedefle devam edeceğiz. Hedefimiz şu ki; Tekstil yan ürünleri tabirine tam uygun bir firma olabilmek maksadı ile tüm yan ürünlerde gerek imalat ve gerekse ithalat şekliyle tekstil firmalarının A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir platform oluşturmaktır.

Bugüne kadar hedefinde muvaffak olmuş firmamız bundan sonraki yıllarda da hiçbir şımarıklığa ve rehavete kapılmadan günümüzün trendini dünya ile aynı anda yakalamanın çabasında ve oluşumu en kaliteli bir şekilde hızla müşteriye ulaştırma çabasıyla imalat, ithalat ve ürün çeşidini doruk seviyeye çıkarmanın planlarını yapacaktır.

Tüm ana ürünlerde imalatı olan firmamız daha da çıtayı yüksek tutacaktır.